Kariera

Kierownik Elektryków/Elektromonterów

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
  • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie
  • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami
  • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami
  • Udział w procesie rozliczenia robót
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji odbioru robót
  • wykonywanie prac montażowych i utrzymaniowych linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznych
  • Wykonywanie przeglądów, oględzin, operacji łączeniowych przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz pomiarów elektrycznych
  • Praca na wysokości

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe
  • znajomość zagadnień elektrycznych,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu, sprawność fizyczna
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,

  • dbałości o powierzony materiał oraz narzędzia,

  • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia
  • Efektywność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych

• Uprawnienia elektryczne

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,

• Rozwój zawodowy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi

• Atrakcyjne wynagrodzenie – premie

rekrutacja@pol-invest.net